Fotografas Vilniuje

Vilnius yra vienas mėgstamiausiu miestu kuriame aš fotografuoju. Jis pilnas netikėtumų ir daugybė slaptų vietų, apie kuriuos net ne visi vietiniai žino. Fotosesija Vilniuje – tai visada neįprastą, linksmą ir įdomu.

Labas, aš Tati- fotografuoju Vilniuje ir Europoje. 2016 metais su vyru persikėliau į Vilnių. Mums labai patinka šis miestas ir aš noriu pasidalinti su jumis jo grožiu ir savotišku šarmu.

Per 4 metus aš pravedžiau čia ne nuskaitomą kieki fotosesijų ir nežinau  geresnės lokacijos, negu jaukus, atmosferiniai kiemeliai ir paslėptos gatvelės. Man yra be galo malonu pasakoti jūsų gyvenimo istorija savo nuotraukose.

Apie mane

Aš profesionalus fotografas iš Vilniaus. Užsiiminėju fotografija jau apie 5 metus ir mano pagrindinis tikslas yra užfiksuoti tikras emocijas ir pagauti būtent tą momentą. Man patinka perduoti charakterį ir nuotaiką savo nuotraukoje.

Savo nuotraukose aš visad bandau ieškoti įdomesnių rakursų, perspektyvos ir kompozicijos. Tai galiausia sukurs unikalų produktą.

Aš mėgstu keliauti po visa Europa  ir fotografuoti skirtingus žmones.

Fotosesijos metu aš visada patariu pozuoti, todėl jeigu tai jūsų pirmoji fotosesija ir jus nepasitikit savimi, aš būtinai jums padėsiu 🙂

Taip pat aš vedu «master klases» skirtas fotografams visoje Europoje, detalesnė informacija galite rasti mano tinklalapyje.

Mano darbai

Vestuvės

Vestuvinė fotosesija Vilniuje, visoje Lietuvoje ir Europoje

Portretai

Profesionali portretinė fotosesija laisvam, verslo ir kitam stiliuje

Šeimyninė

Šeimyninė fotosesija namie, lauke arba studijoje

Meilės istorija

Švelnūs jausmai, bučiniai, meilus žvilgsnis, noras būti kartu. Aš kartu su jumis pasistengsiu pagauti gražiausias akimirkas iš jūsų gyvenimo.


Подборки

Atsiliepimai

Per 5 metus prisirinko neįtikėtinas kiekis atsiliepimų. Ačiū Jums visiems! Visi kiti atsiliepimai yra mano Instagram paskyroje instagram.com/tatifrankphoto

“A big thank you for Tati! And the photoshoot was really really cozy and really really amazing. I know that the photos will be super super cool. I recommend it. Thank you Tati!”

“Фотосессия очень понравилась, правда очень мало и быстро. Очень приятные люди по общению. Всем рекомендую. Буду рекомендовать еще брать фотосессию. А так правда, очень душевно и очень классные снимки!”

“С Вами очень классно было, очень общительные, очень хорошие советы даете, очень повеселились и очень классно было!

“Фотосессия прошла отлично! Очень легко расслабиться с таким фотографом как Танечка и было очень классно и приятно поработать. Всем советую!”